Бухгалтерские услуги

Подписаться на эту рубрику по RSS

  Наказом Мінфіну України від 23.09.2014 №966 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» затверджено:

  - форму податкової декларації з податку на додану вартість;

  - уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок;

  - розрахунок податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України;

Далее...

  Перехідними положеннями Закону України від 31 липня 2014 року №1621-VII передбачено, що суми бюджетного відшкодування, заявлені до 1 січня 2015 року, підлягають відшкодуванню в порядку, встановленому відповідно до статті 200 Податкового кодексу України у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року. Тобто, від’ємне значення ПДВ, сформоване до 1 січня 2015 року, нікуди не зникає, а повертатиметься з бюджету в чинному станом на 31.12.2014 р. порядку, - звертають увагу в Головному управлінні ДФС у Волинській області.

Далее...

  C 7 августа 2014 года открыты счета для зачисления поступлений в общий фонд государственного бюджета по коду классификации доходов бюджета 11011000 «Военный сбор».

  Миндоходов напомнило плательщикам на какую дату подается налоговая декларация при ликвидации субъекта хозяйствования.

  До момента утверждения ликвидационного баланса ликвидационная комиссия (ликвидатор) составляет и представляет органам доходов и сборов, Пенсионного фонда Украины и фондов социального страхования отчетность за последний отчетный период.

  При этом если налогоплательщик ликвидируется (в том числе до окончания первого отчетного налогового периода), последним налоговым периодом считается период, на который приходится дата такой ликвидации.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы