Биометрические загранпаспорта начнут выдавать с 2015 года: постановление КМУ

  Кабінет міністрів України постановив запровадити з 1 січня 2015 р. оформлення і видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування (постанова від 07.05.2014 р. №152).

  Для цього затверджено:

  - зразок та технічний опис бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм;

  - Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення.

  До запровадження оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, зразок бланка якого затверджено цією постановою, паспорти оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

  Документи, видані до набрання чинності цією постановою, будуть чинними протягом строку, на який їх було видано.

Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы