Миндоходов объединит форму 1ДФ и Отчет по ЕСВ

  Міндоходів надало роз’яснення щодо об’єднання звітностей з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб.

  Так, одним із напрямів і цілей стратегічного плану Міндоходів є зменшення адміністративного навантаження на громадян та бізнес. У рамках реалізації цього заходу та з метою створення сприятливих умов, а також зменшення витрат часу, пов’язаних із заповненням і поданням податкової звітності, на сьогодні Міністерством проводиться робота щодо об’єднання звітності податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за формою № 1ДФ та звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  Разом із тим нову форму звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб буде розміщено для обговорення на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України у розділі Регуляторна політика.

  Враховуючи всі етапи розроблення нової форми звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб, запровадження очікується з 2015 року.

Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы