Перечень документов, которые должны поступать в архивные учреждения в случае ликвидации предприятий

  Мін’юст затвердив Перелік видів документів, пов'язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду.

  Документи розміщено за ступенем значущості їх видів та питань, що в них відображаються, у логічній послідовності.

  В Переліку наведено узагальнені назви видів документів, до яких віднесено:

  1) документи з кадрових питань (особового складу), у тому числі пов’язані із нарахуванням і виплатою заробітної плати працівникам;

  2) деякі види організаційно-розпорядчих документів, що містять інформацію про організацію, яка ліквідована;

  3) документи з питань акціонування.

  При об’єднанні в одній статті різних видів документів з одного питання використовується термін “документи”, а в дужках розкриваються назви основних видів документів, включених до статті.

  Перелік містить  види документів, що використовуються архівними установами під час виконання запитів соціально-правового характеру яким визначено строк зберігання 75 років.

  Обчислення строків зберігання проводиться з 1 січня року, який іде за роком завершення їх діловодством.

  Контроль за застосуванням цього Переліку здійснюють Укрдержархів та уповноважені ним державні архівні установи та архівні відділи міських рад.

Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы