Снова изменения в НКУ

  Верховна Рада прийняла Проект Закону від 16.03.2012 № 10224 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо державної податкової служби у зв'язку з проведенням адміністративної реформи)».

  Огляд нововведень зазначено на основі редакції Закону, яка була підготовлена до другого читання. Станом на 10.07.12 Проект закону Президентом не підписано. Якщо закон буде підписано, більшість змін наберуть чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Основні зміни:

- Право на автоматичне бюджетне відшкодування будуть мати великі платники податків, які не декларували від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток за підсумками останнього звітного (податкового) року;

- Обов’язковий реквізит код УКТ ЗЕД доповнено номером та датою митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України” (будемо чекати змін до податкової накладної, можливі зміни також і програмного забезпечення за допомогою);

- Змінено норму щодо врахування збитків у період 2012-2015 роках:

     Діюча редакція з 01.07.12    

У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних періодах.  

   Нововведення – законопроект 10224

У разі якщо 25 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування не погашається протягом відповідних звітних (податкових) періодів 2015 року, то непогашена сума підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов'язань у наступних періодах до повного погашення такого від’ємного значення.

- З 1 січня 2013 року:

  платники податку на прибуток щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.

  Новостворені підприємства, а також виробники сільськогосподарської продукції, неприбуткові установи (організацій) та платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують десять мільйонів гривень сплачують податок на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік без сплати авансового внеску.

- Вводяться п’ята та шоста групи платників єдиного податку, у зв’язку з чим змінено ставки єдиного податку та переглянуті критерії груп.

Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы