Уточнен порядок представления отчетов в Пенсионный фонд в электронной форме

13 марта 2013 г. Бизнес Консалти Просмотров: 530 RSS Обсудить
Новости ,

  Пенсійний фонд постановою від 11.02.2013 N 2-9 вніс зміни до Порядку подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, якими, зокрема, передбачено, що звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі.

  Звіт складений з порушеннями вимог Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених п. 2.8 розд. II зазначеного Порядку, не вважається звітом та вважається таким, що не подавався.

  Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 27 лютого 2013 р. за N 334/22866 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы