Внимание! С 1 января 2013 года вводится налог на недвижимое имущество

  Квартира площадью до 120 кв.м. и жилой дом площадью до 250 кв.м. не облагаются налогом

  Платники: власники об'єктів житлової нерухомості фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти.

  Об'єкт оподаткування: об'єкт житлової нерухомості.

  База оподаткування: житлова площа об'єкта житлової нерухомості.

  Квартира площею до 120 кв.м., житловий будинок площею до 250 кв.м, садовий або дачний будинок, об'єкт житлової нерухомості, які належать багатодітним сім'ям та прийомним сім'ям, у яких виховується троє та більше дітей -  не оподатковуються.

  Ставки податку для міста Києва за 1 кв. метр житлової площі (затверджені рішенням Київської міської ради від 23.06.2011 року № 242/5629 та розміщені на суб-сайті ДПС у м. Києві в рубриці "Рішення місцевих рад"):

  - для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, - 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на перше січня звітного (податкового) року;

  - для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, - 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

  Податок обчислюють органи державної податкової служби (з об'єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб) та до 1 липня звітного року  надсилають платникам податку податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити.

  Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з дня вручення їм податкового повідомлення-рішення.

Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы