З 1 січня 2018 року в Україні можуть з'явитися соціальні інспектори

Про це повідомила прес-служба Мінсоцполітики.Проект акта розроблено Мінсоцполітики з метою виконання Українською стороною Угоди про позику між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо модернізації системи соціальної підтримки населення України та задля підвищення ефективності надання державної підтримки.

Законопроект спрямований на:

- забезпечення ефективного контролю правильності застосування законодавства під час надання соціальної допомоги;

- попередження і вчасне виявлення випадків порушення при призначенні соціальної підтримки;

- моніторинг та аналіз фінансового та майнового стану осіб, які потребують державної допомоги, на підставі даних, отриманих з інформаційних систем інших органів виконавчої влади.

Зокрема, передбачається, що державний контроль за дотриманням законодавства під час надання соціальної підтримки з 1 січня 2018 року здійснюватиметься соціальними інспекторами, які будуть посадовими особами територіальних органів Мінсоцполітики – соціальних інспекцій.

Соціальне інспектування та контроль за додержанням законодавства під час надання соціальної підтримки здійснюватиметься у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Таким чином, після прийняття законопроекту Парламентом буде розроблено низку нормативно-правових актів, які передбачатимуть заходи щодо здійснення соціального інспектування.

источник: https://news.dtkt.ua

ВЕЛОПОЧТА: самая быстрая курьерская служба Одессы