Одеса,
вул. Преображенська, 32

Грамотна допомога у розвітку вашого бізнесу

Захист ваших інтересів — головний принцип нашої компанії. Ми надаємо детальну інформацію та широкий спектр вирішення юридичних питань у сфері цивільного та господарського права.

Про компанію
section-image
Бухгалтерські послуги

Наша компанія забезпечує повний спектр високопрофесійних послуг у сфері бухгалтерського обліку. Наши спеціалісти досконально розбираються в усіх тонкощах українського законодавства, конкретних галузевих нормативних вимогах щодо ведення бухгалтерського обліку та звітності на підприємствах різного галузевого профілю, а також мають великий досвід консультаційного обслуговування приватних компаній, включаючи компанії з іноземними інвестиціями. Ми надаємо пловну фінансову звітність відповідно до українського законодавства, а також у відповідності до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

  • Комплексне ведення бухгалтерського та податкового обліку фізичних осіб-підприємців і підприємств різних форм власності

  • Формування облікової політики, організація порядку документообігу, розробка регістрів податкового обліку та додаткових регістрів бухгалтерського обліку

  • Відновлення облікових даних, проведення розрахунків з податковими органами, підготовка і здача простроченої звітності

  • Послуги для фізичних осіб–підприємців

  • Дистанційне ведення бухгалтерського обліку

  • Податковий консалтинг

  • Послуги з ведення бухгалтерського обліку та фінансовий аутсорсинг

section-image
Послуги адвоката

В умовах політичної нестабильності та регулярним змінам законодавства, наявність адвоката є не розкішшю, а необхідністю. Наша робота грунтується на довірі і тісній взаємодії. Розбираючи кожну справу до найдрібніших деталей, мы гарантуємо всебічний підхід до вирішення ситуації, що склалася. Мы надаємо докладне пояснення і аргументування подальших дій, з чітким планом захисту Ваших інтересів. Складні і здавалось б невирішені питання будуть грамотно врегульовані. Захист ваших інтересів – головний принцип нашої компанії.